Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

IDEA commerce S.A.

4 0004 600 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie pozyskujesz Klientów B2B w obszarze e-commerce,

  • Reprezentujesz IDEA commerce podczas wydarzeń branżowych,

  • Realizujesz plany sprzedażowe,

  • Raportujesz i planujesz działania handlowe,

  • Masz stałe wynagrodzenie i prowizję,

  • Działasz od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Nasze wymagania

  • Czerpiesz przyjemność z kontaktu z ludźmi, lubisz z nimi rozmawiać i wspierać w rozwiązywaniu ich problemów;

  • Lubisz wyzwania i cele – chcesz widzieć dowody swojego sukcesu;

  • Rozumiesz, że sprzedaż to nie przypadek czy szczęście, ale metodyczne wykonywanie określonych zadań;

  • Posiadasz nastawienie, dzięki któremu nie rozpraszasz się, gdy słyszysz „nie” od klienta i dalej robisz swoje;

  • Samodoskonalenie jest dla Ciebie częścią życia, bo rozumiesz, że ciągła nauka decyduje o Twoich sukcesach zawodowych…

  • … to być może jesteś osobą, której szukamy. Szukamy bowiem dojrzałych emocjonalnie i życiowo osób, które rozumieją, że sprzedaż to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro a nie tanie sztuczki.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe 3000 – 3500 zł netto + premia,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stała praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • Żadnych nadgodzin i pracy w weekendy,

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Kartę sportową FitProfit,

  • Onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie stanowiskowe,

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia,

  • Wygodne biuro zlokalizowane w centrum miasta,

  • Najwyższej jakości narzędzia pracy,

  • Spotkania integracyjne,

  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do miejsc parkingowych

Na czym polega praca specjalisty ds. sprzedaży w IDEA Commerce?

  • Jesteś odpowiedzialny/a za prowadzenie prezentacji handlowych, wideokonferencji, negocjacji i prezentacji. Twoją rolą jest ocenić, czy dany przedsiębiorca chce rozwijać swoją firmę z pomocą naszych narzędzi. Jeśli tak, proponujesz mu rozmowę dotyczącą naszego najważniejszego produktu – systemu ERP dla branży e-commerce w Polsce.

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe wymagania

  • Odpowiadasz TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B i rozumiesz wyzwania przedsiębiorców,

  • Posiadasz ogólną wiedzę dotyczącą rozwiązań z sektora IT,

  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Jesteś zorientowany/a na wyniki pracy, skrupulatność i rzetelność to Twoje cechy,

  • Rozumiesz proces i metody sprzedaży,

  • Doświadczenie z produktami SaaS lub praca w sektorze IT będzie dodatkowym atutem.

IDEA Commerce powstała dlatego, że wierzymy w to, że najlepsze rozwiązania dla rynku e-commerce to takie, które ułatwiają prace i są przyjazne dla użytkownika. Codziennie dążymy do udoskonalania biznesów naszych Klientów. Razem tworzymy, rozwijamy i wdrażamy wielkie idee. W ten sposób wypracowaliśmy sobie status lidera branży e-commerce w Polsce.

Przewiń do profilu firmy