Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Balticon SA

  • Tadeusza Wendy 15, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Balticon SA

Tadeusza Wendy 15

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i wynajem kontenerów w oparciu o założone budżety

  • Obsługa klientów - rozmowy, negocjacje, ustalanie warunków współpracy, opieka posprzedażowa

  • Zarządzanie procesem sprzedaży / wynajmu kontenerów – tworzenie ofert, umów, fakturowanie, organizacja dostaw

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i targach

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży kontenerowej)

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znakomite umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2, pozwalający na swobodną komunikację w j. angielskim)

  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od realizacji budżetów

  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z siedzibą w Gdyni

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Pracę z doświadczonym zespołem

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Balticon SA

Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Przewiń do profilu firmy