Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprzedaży

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, Gdańsk

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż apartamentów z aktualnej oferty spółki,

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja nieruchomości,

  • Profesjonalna obsługa klienta i budowanie z nim długotrwałych relacji,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości i obsłudze Klienta Premium (min. rok),

  • Silna motywacja, samodyscyplina i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Bardzo wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność,

  • Uczciwość, lojalność,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Motywacyjny system wynagradzania, zapewniający wysokie zarobki,

  • Pracę w zespole profesjonalistów, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,

  • Pozytywną atmosferę i wiele wyzwań,

  • Pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Moderna Holding Sp. z o.o.

Moderna Holding sp. z o.o. – Deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzący ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Siedziba Firmy:

  • ul. Świętojańska 45, Gdynia