Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.O firmie

  • Giżycko, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. W świadomości Polaków jesteśmy już od 1949 roku. Od 1994 roku funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a od roku 2006 wchodzimy w skład Grupy Sznajder. Swoją działalność prowadzimy na terenie północnej Polski, posiadamy sieć sprzedaży liczącą 40 sklepów. W ofercie posiadamy min.: części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych, artykuły zootechniczno-weterynaryjne, akumulatory, artykuły ogrodnicze, ogumienie, akcesoria motoryzacyjne, śruby, oleje, smary, narzędzia warsztatowe, ogrodnicze, elektronarzędzia itp. W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowisko:
Biskupiec, Giżycko, Mrągowo, Lidzbark Warmiński i Bartoszyce

Główne zadania:

  • doradztwo techniczne
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • realizacja założonych celów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość mechanizacji rolnictwa
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy min. kat.B
  • znajomość części rolniczych

W zamian oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podejmowanie nowych wyzwań
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • umowę o pracę na pełny etat
Oferty prosimy składać poprzez kliknięcie w przycisk "Aplikuj teraz".
  • W przypadku wysłania aplikacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez spółkę Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. (ul. Towarowa 9, 10-416 Olsztyn) w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym dotyczącym wybranego przez Państwa stanowiska.
  • Podanie danych osobowych jest niezbędne do rozpatrzenia Państwa aplikacji. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych na potrzeby rozpatrzenia Państwa aplikacji jest zgoda.
  • Dostęp do Państwa danych osobowych będą mieć:
o   Pracownicy spółki Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. odpowiedzialni za rekrutację;
o   Pracownicy niniejszego portalu rekrutacyjnego w zakresie niezbędnym do jego obsługi.
  • Państwa dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego.
  • Przysługuje Państwo prawo do:
o   żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych;
o   cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected];
o   wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.
  • W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych mogą Państwo skontaktować się za pomocą adresu e-mail [email protected]
  • Państwa dane nie będą wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji. Oznacza to, że spółka Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. nie wykorzystuje systemów informatycznych, które przetwarzałaby Państwa dane osobowe i samodzielnie ja analizowały w celu rozpatrzenia Państwa aplikacji w ramach postępowania rekrutacyjnego lub podejmowałyby decyzje o przyjęciu Państwa do pracy.

Ogłoszenie archiwalne