Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

My Center S.A

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień i czynności z tym związanych,

  • obsługa Klienta – telefoniczna , mailowa oraz poprzez komunikatory

  • przygotowywanie ofert, wycen dla Klientów,

  • wykonywanie założonych planów sprzedażowych,

  • kontakt i współpraca z działami firmy w celu usprawnienia funkcjonowania organizacji,

  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego w celu zachowania prawidłowego funkcjonowania działu i firmy.

Nasze wymagania

  • jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • posiadasz wiedzę na temat branży AGD RTV oraz rynku,

  • posiadasz wiedzę z zakresu handlu i umiejętność telefonicznego kontaktu z klientem,

  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • posiadasz umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • niestraszna jest Ci praca pod presją czasu

  • masz bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i społeczne: potrafisz współpracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty,

  • potrafisz umiejętnie wyznaczać cele i je realizować,

  • jesteś osobą odpowiedzialną, zmotywowaną , kreatywną, zorientowaną na sukces, a do tego lubisz wyzwania czekamy właśnie na Ciebie!

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę,

  • zatrudnienie w przyjaznym, zaangażowanym i nastawionym na sukces zespole,

  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy kartę benefit sport,

  • pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

MY CENTER S.A. jest znanym i cenionym, pracodawcą. Posiadamy ogólnopolską dynamicznie rozwijającą się w branży AGD RTV sieć sklepów oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Stabilne warunki pracy i ciągły rozwój Firmy umożliwiają najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich planów zawodowych.

Przewiń do profilu firmy