Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

ZIEMANN HOME DÉCOR

Pszczyńska 192

Gliwice

Producent mebli z drewna

W związku z rozwojem firmy w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko:

(praca stacjonarna)

Galeria Wnętrz ReForma

Poszukujemy dwóch osób, jedna z nich będzie pracować na cały etat, a druga na pół etatu.

Główne zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta
  • dbałość o wygląd i estetykę aranżacji na salonie
  • śledzenie i analiza wyników sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności sprzedażowe;
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta;
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność;
  • Wyczucie estetyki, dbałość o szczegóły oraz wysoki poziom dokładności;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, terminowość;
  • Umiejętność stworzenia estetycznej i ciekawej ekspozycji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny i 1/2 etatu
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Ziemann Home Decor Krzysztof Ziemann Gdynia, ul. Orłowska 53.

Ogłoszenie archiwalne