Klauzula RODO Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informuję, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Private Corporate Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-443, ul. ul. Górnośląska 9/11 lok. 61 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO) na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody; 2. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest dział rekrutacji oraz kadra zarządzająca Private Corporate Consulting Sp. z o.o. 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy [email protected] 1. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 2. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.
PRIVATE CORPORATE CONSULTING sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

PRIVATE CORPORATE CONSULTING sp. z o.o.O firmie

1 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 10 lut 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz obsługa Klientów naszej firmy

  • przekazywanie informacji o szkoleniach z naszej oferty

  • realizowanie projektów zgodnie z wytycznymi

  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze Klienta, telemarketingu lub telefonicznej sprzedaży

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszym Klientom

  • łatwość w tworzeniu szybkich relacji z Klientami

  • łatwość wysławiania się

  • gotowość do pracy i stałe zaangażowanie

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • dyspozycyjność w dni robocze w pierwszej połowie dnia

  • posiadanie komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (premie, konkursy, bonusy)

  • szkolenia przygotowujące do pracy (zapłacimy Ci za udział w szkoleniu)

  • stały kontakt i wsparcie trenera

  • trzy miesięczny program z atrakcyjnymi bonusami

  • wynagrodzenie oparte o wysoką prowizję

  • umowę zlecenie lub umowę o współpracę B2B

  • pracę zdalną (pracujesz tam gdzie masz Internet)

  • wolne weekendy i popołudnia

  • niezbędne narzędzia do pracy, tj. system, aplikacja telefoniczna, poczta służbowa i bazy klientów

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę

Jesteśmy organizatorem najbardziej praktycznych wideoszkoleń dla administracji publicznej. Tworzymy programy szkoleń w oparciu o potrzeby urzędników i zgodnie

z ich sugestiami. Nasi prelegenci to zawsze praktycy, czyli osoby, które na co dzień zajmują się tym, o czym później mówią na szkoleniu.

Pcc Poland w liczbach to:

- 11 lat prężnego działania na polskim rynku

- 80 telemarketerów pracujących w systemie home office

- 200 osobowa kadra prelegentów

- ok 1000 organizowanych i przeprowadzanych szkoleń rocznie

- ok 10 000 przeszkolonych urzędników rocznie

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy