Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Grupowych Ubezpieczeń na życie

Unum Życie TUiR S.A.

  • Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż ubezpieczeń grupowych (segment Klienta SME) w oparciu o pakiet umówionych spotkań oraz prospecting

  • realizacja sprzedaży zgodnie z wybranym poziomem planu dopasowanym do możliwości i doświadczenia

  • sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z potencjalnymi Klientami

  • obsługa własnego portfela polis

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki Unum na rynku ubezpieczeń grupowych

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie

  • doświadczenie w pracy z Klientem

  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń lub w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie gwarantujące wysoką podstawę

  • comiesięczną premię uzależnioną od wyniku

  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową, laptop, telefon służbowy

  • pakiet umówionych spotkań handlowych

  • elastyczne godziny pracy

  • benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, plan emerytalny

Wyjątkowe przedsięwzięcia dają wyjątkowe możliwości rozwoju.

W Unum Życie TUiR S.A. intensywnie rozwijamy sieć sprzedaży ubezpieczeń grupowych. Poszukujemy do współpracy osób z pozytywnym nastawieniem do życia, zmotywowanych i chętnych do nawiązywania kontaktów.

Jedyny wyścig, w którym będziesz uczestniczyć dotyczy Twoich ambicji.

Jeśli stawiasz na rozwój i szukasz nowych wyzwań – to jest miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy