Specjalista ds. sprzedaży hal i zbiorników żelbetowych (branża budowlana)

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne i sprzedaż hal systemowych, obiektów inwentarskich oraz zbiorników żelbetowych;

  • przygotowanie kalkulacji kosztów i ofert handlowych;

  • budowanie bazy klientów - aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • prowadzenie działań marketingowych na podległym terenie;

  • realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej popartej sukcesami;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętności analityczne, interpersonalne i handlowe - łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • znajomość MS Office (Word, Excel).

Mile widziane

  • doświadczenie w branży budowlanej i/lub rolniczej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);

  • narzędzia pracy - służbowy telefon, laptop, samochód osobowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Firma Wolf System Sp. z o.o. została założona 26 lipca 1990 r. Początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, jednak wkrótce rozpoczęto budowę zakładu w Siemianowicach Śląskich, gdzie w 1992 r. firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną.

Dzisiaj firma Wolf System zatrudnia ponad 200 pracowników, których doświadczenie, kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawiają, że Wolf System to zaufany partner w budowie budynków przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych, obór, chlewni, kurników, budynków rekreacyjno-sportowych, budynków mieszkaniowych w systemie prefabrykowanym oraz monolitycznych zbiorników żelbetowych.

Przewiń do profilu firmy