Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży (Handlowiec)

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma oferująca oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną i wspierające pracę w gabinecie. Firma obserwuje rozwiązania proponowane przez rynek i tworzy narzędzie najlepsze pod względem technologii, jakości i prostoty obsługi.

Poszukujemy Handlowca, który posiada doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych i lubi w swojej pracy wykorzystywać nowoczesne metody pozyskiwania Klientów. Jeżeli masz doświadczenie w tym obszarze, a dodatkowo cenisz sobie pracę na krótkich procesach sprzedażowych to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku występuje w roli sprzedawcy, który pracuje na krótkoterminowych procesach sprzedaży

  • Sprzedaż doradcza oprogramowania do zarządzania placówką medyczną

  • Obsługa leadów przychodzących oraz aktywne generowanie leadów

  • Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

  • Prezentacja systemu i wartości wypływających dla Klienta z zakupu produktu (spotkania online)

  • Kontakt z aktualnymi Klientami celem rozwijania relacji i budowania nowych szans sprzedaży

  • Podnoszenie kompetencji przez doszkalanie się z zakresu nowych funkcji systemu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej systemów informatycznych (mile widziane do branży medycznej

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Doświadczenie na krótkich procesach sprzedażowych (ok. 1 – 2 miesiące)

  • Znajomość prospectingu i jego praktycznego zastosowania

Pracodawca oferuje

  • Pracę od poniedziałku do piątku w 100% zdalną – sam decydujesz z jakiego miejsca chcesz pracować

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • Wynagrodzenie w wysokości 10 000 zł netto + 8% prowizji od rocznego, przewidywanego przychodu za Klienta. Premia jest miesięczna.

  • Elastyczny czas pracy

  • Benefity pozapłacowe tj. Worksmile (system kafeteryjny) i pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • Worksmile (system kafeteryjny)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.