Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży - Handlowiec

Techmot Sp. z o.o.O firmie

  • Choroszcz

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Firma handlowa z branży motoryzacyjnej zatrudni:

Zadania:

  • aktywne  pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących
  • realizowanie  polityki  firmy
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem

Wymagania:

  • znajomość jęz.  niemieckiego lub  hiszpańskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym  stanowisku
  • determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • umiejętność planowania własnego czasu pracy
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • koleżeńską atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy