Specjalista ds. sprzedaży - Handlowiec

  • Kraśnik, lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    WM Sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem rolnictwa. Szczególny nacisk kładziemy
    na zaopatrzenie sadowników i szkółkarzy.

    Specjalizujemy się w pełnej obsłudze klienta, począwszy od doradztwa aż do dostarczenia gotowego produktu.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraśnik

    Opis stanowiska:

    • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży
    • aktywne i konsekwentne zdobywanie nowych klientów
    • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • obsługa komputera
    • prawo jazdy kategorii B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.