Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - Handlowiec

QUAYO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta (w biurze i terenie)

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja do pracy

  • min. wykształcenie średnie (studenci ostatnich lat studiów mile widziani)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • czynne prawo jazdy kat. B (praca w biurze i terenie)

  • dyspozycyjność

  • znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • znajomość branży

  • znajomość j. obcego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stałe wsparcie ze strony przełożonego

  • szeroki zakres szkoleń

  • odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

QUAY

Firma QUAY B.H.U. Sp. z o.o. powstała 13 lutego 1992 roku i jest prężnie działającą firmą zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Jako autoryzowany dystrybutor czołowych producentów łożysk, pasów, łańcuchów i narzędzi gwarantujemy dostawę produktów najwyższej jakości oraz fachowe doradztwo.

Z racji na wieloletnie doświadczenie oraz regularną analizę potrzeb Klientów staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę, co między innymi zaowocowało systematycznym wprowadzeniem dodatkowych produktów szeroko pojętej branży przenoszenia ruchu.

Nasz centralny magazyn w Poznaniu w połączeniu z szesnastoma oddziałami daje naszym odbiorcom ciągły dostęp do ponad 33 tysięcy pozycji asortymentowych.

Przewiń do profilu firmy

CV + list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się tyko z wybranymi osobami.