Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży - Handlowiec

Positiv S.C.O firmie

Positiv S.C.

Ziemowita 51

Poznań

Jesteśmy firmą konsultingowo - wdrożeniową, koncentrującą swoją działalność na dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań IT. Od ponad 15 lat ściśle współpracujemy z dostawcą Systemu ERP, firmą SAGE, posiadając najwyższy status Platynowego Partnera.

Specjalista ds. sprzedaży

[Handlowiec]

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata i chętnie podejmujesz wyzwania, to jesteś idealną osobą na to stanowisko!

Twoje zadania

  • Skuteczne poszukiwanie nowych Klientów
  • Sprzedaż oferowanych przez firmę produktów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Prowadzenie aktywnych działań handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych

Nasze oczekiwania

  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność komunikacji z Klientami
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych
  • Znajomość rynku ERP
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Wysoką prowizję ze sprzedaży
  • Możliwość dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy
  • Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Fajną atmosferę w pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Kartę Multisport
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Służbowy samochód

Kandydatury (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy wysyłać klikając:

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy