Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży - Handlowiec (praca stacjonarna)

Conkret Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo HandloweO firmie

  • Biała Podlaska, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PH Conkret Sp. z o.o. to firma prowadząca hurtową sprzedaż paliw płynnych z baz zlokalizowanych na terenie całej Polski, a także dostarczająca paliwa płynne do klientów indywidualnych i instytucjonalnych w województwach Polski wschodniej, centralnej i południowej.

Otwieranie się firmy na nowe rynki wymaga ciągłego rozszerzania struktur sprzedażowych. W związku z powyższym poszukujemy osób, które z zaangażowaniem są gotowe tworzyć wartość dodaną w działalności firmy.

W związku z rozszerzeniem działalności poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z dotychczasowymi klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych i obsługa zamówień,
  • realizacja ustalonych zadań sprzedażowych,
  • aktywna współpraca z zespołem i działami wspierającymi sprzedaż.

Oczekiwania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami i partnerami handlowymi firmy,
  • mile widziane doświadczenie w dziale logistyki/windykacji,
  • determinacja i skuteczność w osiąganiu celów,
  • duża samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. "B".

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,
  • możliwości rozwoju i samorealizacji we wdrażaniu własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym)
klikając przycisk Aplikuj.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy