Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - Handlowiec

X-BEAUTY POLSKA sp. z o.o.O firmie

4 5006 500 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Międzynarodowy dystrybutor kosmetyków profesjonalnych CND (lakierów hybrydowych CND Shellac do paznokci, produktów pielęgnacyjnych) oraz Wax:one (wosków do depilacji)

Opis stanowiska:

  • Tworzenie strategii  rozwoju firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów- profesjonalnych salonów kosmetycznych

  • Dbałość o wynik sprzedażowy powierzonego terenu oraz realizację założonych planów sprzedaży

  • Promocję i budowanie pozycji rynkowej produktów kosmetycznych premium

  • Realizację założeń  marketingowych

  • Wprowadzanie nowych linii produktowych

  • Szkolenia personelu hurtowni oraz salonów kosmetycznych oraz organizacja wydarzeń

  • Obsługa sprzedaży hurtowej i detalicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (np. przedstawiciela handlowego) – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Silna motywacja do pracy

  • Sumienność, uczciwość i etyczne podejście do biznesu

  • Znajomość rynku kosmetycznego a także doświadczenie we współpracy z salonami kosmetycznymi będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak: telefon, laptop

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwijające umiejętności sprzedażowe

  • Praca w systemie hybrydowym (home office, spotkania z klientami)

Ogłoszenie archiwalne