Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży - Handlowiec

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2017-09-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Abakus Logistics Sp. z o.o.

Jesteśmy drogowym oddziałem grupy, która od ponad 20 lat zajmuje się działalnościa w branży TSL w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym drogowym przewozie rzeczy – świadczymy usługi obejmujące profesjonalną i kompleksową obsługę spedycyjno-transportową w Polsce i poza jej granicami. Oferujemy także pomoc i doradztwo spedycyjne oraz prawne w kwestiach związanych z transportem i szeroko pojętą logistyką. Grupa Abakus buduje swoją markę na wieloletnim zaufaniu klientów, którzy mogą liczyć na profesjonalną i szybką pomoc w zakresie transportu, spedycji i logistyki.

Nasz młody i dynamiczny zespół obejmuje osoby z wykształceniem prawniczym i ekonomicznym. Naszą działalność charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie. Cały czas próbujemy szukać nowych rozwiązań na dynamicznym rynku transportowym.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, partnerów i wszystkich osób zainteresowanych współpracą –
na nas możesz liczyć!

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Bardzo niezależna praca pod nadzorem zarządu
  • Budowanie portfela klientów
  • Budowanie działu handlowego firmy
  • Współpraca z działami spedycji
  • Poszukiwanie klientów telefoniczne oraz bezpośrednio
  • Obsługa klienta
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług naszym Kontrahentom
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji transportowej dla pozyskanych zleceń;

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (co najmniej B1-B2)
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w dziale handlowym/sprzedaży/pozyskiwaniu klientów
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Asertywność, umiejętność negocjowania
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie;

Dodatkowe atuty kandydata:

  • Znajomość innego niż angielski języka obcego (przede wszystkim francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i innych języków europejskich)
  • Znajomość rynku transportowego
  • Podjęte/ukończone studia kierunkowe w transporcie lub handlu
  • Własna baza klientów
  • Własna inicjatywa
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • Możliwość szybkiego awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa plus prowizja
  • Dużą samodzielność podczas wykonywania swojej pracy oraz w planowaniu swojej kariery
  • Możliwość rozwoju oraz jasna ścieżka kariery w ciekawym, pełnym wyzwań rynku transportowym
  • Elastyczne warunki pracy
  • Umowa o pracę
  • Dostęp do zasobów firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Abakus Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się