Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - hardware/software

Grupa Progres

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, Firmy z branży technologii i rozwiązań informatycznych poszukujemy Kandydatów na ww. stanowisko.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i rozwiązań informatycznych;

  • Realizowanie celów sprzedażowych i marżowych;

  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych;

  • Negocjowanie z dostawcami warunków handlowych;

  • Negocjowanie i przygotowywanie umów;

  • Reprezentowanie Firmy w codziennych konatktach z Klientem;

  • Bieżące rapotowanie.

  • Współpracowanie z Zarządem, programistami, inżynierami i innymi działąmi firmy;

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;

  • Wiedza i doświadczenie w pracy z klientem biznesowym;

  • Zorientowanie na realizację uzgodnionych celów;

  • Umiejętność analizy wymagań i potrzeb Klienta;

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji;

  • Wysokie umiejętności interpesonalne i negocjacyjne;

  • Mile widziana komunikatynwna znajomośc języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B;

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź B2B;

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii;

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, auto służbowe do wspólnego użytkowania, a dla najlepszych specjalistów auto służbowe do użytku prywatnego);

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Wyjazdy integracyjne;

  • Szkolenia;

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od ponad 18 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, młodym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

Przewiń do profilu firmy