Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Hardware – sprzęt komputerowy

ZM Holding Sp. z o.o.O firmie

ZM Holding Sp. z o.o.

Stanisława Kulczyńskiego 2

Warszawa

Firma ZM Holding sp. z o. o. działa na polskim rynku pod marką VEDION. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu elektronicznego, w tym komputerów poleasingowych, peryferii komputerowych oraz innej elektroniki użytkowej. W związku z dynamicznym rozwojem działu poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów firmowych;
  • Utrzymywanie i budowa relacji z klientami firmowymi;
  • Sprzedaż komputerów i peryferii komputerowych przede wszystkim kanałami zdalnymi (telefon, mail);
  • Monitorowanie potrzeb klientów;
  • Wsparcie dla klientów w zakresie oferowanych produktów;
  • Zarządzanie promocjami i marketingiem w części poświęconej komputerom.

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży sprzętu komputerowego;
  • Pracowałeś już z klientem biznesowym;
  • Znasz specyfikę rynku komputerowego;
  • Posiadasz cechy dobrego sprzedawcy (techniki sprzedażowe, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista);
  • Umiesz i chcesz podejmować własną inicjatywę;
  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną.

Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z dużym bagażem doświadczeń i rozległymi kontaktami w branży, jak również na osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w sprzedaży i chciałyby rozwinąć skrzydła.

Mamy Ci do zaoferowania:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość współuczestnictwa w rozwoju dynamicznego działu;
  • Doświadczenie i rozwój zawodowy w dynamicznej firmie łączącej model nowoczesny (e-commerce) z tradycyjnymi kanałami sprzedaży;
  • Swobodną i miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne