Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej i eksportowej

  • Biała Podlaska, lubelskie
  • Specjalista
  • 29.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.W. Vikking KTS

    P.W. VIKKING KTS - producent innowacyjnej stolarki otworowej z ponad 25 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w segmencie premium. Produkujemy energooszczędne drzwi kompozytowe i okna Real Wood o unikalnych parametrach użytkowych, technicznych i estetycznych. Nasze wyroby dystrybuujemy w sieci autoryzowanych salonów, prowadzonych przez zewnętrzne podmioty na terenie RP oraz Europy.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biała Podlaska

    Opis stanowiska

    • współpraca i kontakt z obecnymi klientami;
    • pozyskiwanie nowych klientów;
    • obsługa zamówień hurtowych i eksportowych;
    • organizacja dostaw;
    • aktualizacja bazy klientów;
    • uczestnictwo w krajowych i zagranicznych targach i misjach.

    Wymagania:

    • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży;
    • preferowane wykształcenie wyższe;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • komunikatywność, dokładność, sumienność, samodzielność;
    • zaangażowanie i nienaganna opinia.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w innowacyjnym i rozwojowym przedsiębiorstwie
    • rozwój kompetencji sprzedażowych
    • szkolenia produktowe
    • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.