Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej

Centrum Budowlane ATTICO firmie

  • Zawiła 50, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum Budowlane ATTIC

Zawiła 50

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • stacjonarna obsługa firm handlowych (składów budowlanych)

  • przyjmowanie i realizacja zamówień oraz dostaw

  • monitorowanie realizacji poszczególnych transakcji

  • budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi Klientami

  • dobra współpraca z fajnym Zespołem

Nasze wymagania

  • jeśli jesteś osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do ludzi, odpowiedzialną, konsekwentną w działaniu, cechuje Cię wysoka kultura osobista oraz posiadasz:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku sprzedażowym

  • znajomość branży budowlanej

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętności efektywnego planowania i organizacji własnego czasu pracy

  • znajomość programu CDN XL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • sprawdzone warunki zatrudnienia w firmie z ponad 25 letnią pozycją na rynku

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pakiet socjalny w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne dodatkowe świadczenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATTIC DYSTRYBUCJA – jest jedną z aktywności handlowych GRUPY ATTIC, dedykowaną obsłudze regionalnych składów budowlanych.

Wieloletnie doświadczenia, ciągła nauka, partnerskie relacje, owocują naszą pozycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Wszystko w towarzystwie wykwalifikowanego Zespołu!

Jeśli chcesz pracować w takim miejscu - DOŁĄCZ DO NAS

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.