Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej

P.H.U.Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

P.H.U.Dystrybucja Sp. z o.o.

aleja "Solidarności" 84

Warszawa

PHU Dystrybucja sp.z o.o.to firma, która specjalizuje się w dystrybucji wysokogatunkowych alkoholi mocnych i win na rynku polskim i niemieckim.
Spółka prowadzi działalność od 2001 r. szybki rozwój sprawił, że poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY HURTOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klienta biznesowego i indywidualnego
  • Przygotowywanie ofert handlowych i zapytań
  • Utrzymanie i zwiększenie sprzedaży u obecnych klientów
  • Analiza warunków zakupu alkoholi od dostawców zagranicznych
  • Ścisła współpraca z dostawcami, podwykonawcami oraz wewnętrznymi strukturami firmy w zakresie realizacji zamówień
  • Dobór optymalnej ceny zakupu (cena zakupu, transport, dostępność, czas dostawy, wielkość zamówienia, itp)
  • Wystawianie faktur
  • Tworzenie raportów zapasów, marży, sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz; udział w wydarzeniach o charakterze promocyjno-sprzedażowym)
  • Udział w szkoleniach

OCZEKIWANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, szczególnie Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem
  • Samodzielność, kreatywność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Znajomość branży alkoholowej – mile widziana

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w małym środowisku
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę na cały etat
  • Praca w godzinach 8.00-16.00
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wyższe niż przeciętne i dodatkowe premie
  • Dostęp do najnowszej wiedzy sprzedażowej
  • Możliwości rozwoju
  • Dużą stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
aplikacje należy składać w siedzibie spółki:
P.H.U. Dystrybucja Sp. z o.o.
00-144 Warszawa
Al. Solidarności 84
NIP 525-22-19-083
lub za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy