Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży i administracji

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów przy współpracy z pracownikami sprzedaży zewnętrznej.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, magazynowej.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiegu dokumentów.
  • Utrzymywanie niezbędnego kontaktu z klientami i dostawcami.
  • Przygotowywanie poczty do centrali i do klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość materiałów budowlanych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Inicjatywa i zaangażowanie.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Znajomość środowiska MS Office (Excel).
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

Mile widziane

  • Doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną.
  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.
  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Specjalista ds. sprzedaży i administracji, Białystok