Specjalista ds. sprzedaży i administracji - branża materiałów budowlanych

3W S.A.O firmie

  • Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów przy współpracy z pracownikami sprzedaży zewnętrznej.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, magazynowej.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiegu dokumentów.
  • Utrzymywanie niezbędnego kontaktu z klientami i dostawcami.
  • Przygotowywanie poczty do centrali i do klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość materiałów budowlanych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Inicjatywa i zaangażowanie.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Znajomość środowiska MS Office (Excel).
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

Mile widziane

  • Doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną.
  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.
  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multi Sport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Zapraszamy do 3W Team!

Wiedza, Wiarygodność i Współdziałanie – to wartości, które od samego początku przyświecają działaniom 3W S.A. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej 3W będącej największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Działamy poprzez sieć ponad 100 hurtowni i marketów budowlanych w całej Polsce. Od ponad 13 lat oferujemy naszym klientom materiały budowlane najlepszej jakości. Kompleksowo obsługujemy firmy wykonawcze, stawiając na wysoką wiarygodność i fachowe doradztwo. Nieustannie się rozwijamy, z roku na rok poprawiając swoje wyniki. To wszystko jest możliwe dzięki 3W TEAM – ludziom pełnym pasji, którzy tworzą nasz młody, dynamiczny Zespół.

Sprawdź nasze ogłoszenia, może Ty też znajdziesz u nas swoje dobre miejsce!

Specjalista ds. sprzedaży i administracji - branża materiałów budowlanych, Legnica