Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Analizy Zamówień

BARIL COATINGS POLSKA TTK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Towarowa 11, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BARIL COATINGS POLSKA TTK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Towarowa 11

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu obsługującego sprzedaż,

  • Planowanie i organizacja dostaw towarów do klientów

  • Wystawianie faktur sprzedaży w programie finansowo-księgowym Symfonia krajowych i zagranicznych

  • Wprowadzanie do systemu faktur zakupowych krajowych i zagranicznych

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Segregowanie dokumentacji i przekazywanie do odpowiednich działów

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średnie najlepiej kierunkowe: ekonomiczne/finansowe/księgowe

  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel

  • Dokładności i cierpliwości w pracy z dokumentami

  • Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym, finansowo-księgowym

  • Umiarkowany stopień niepełnosprawności – warunek konieczny

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie netto 2600,00 zł