Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Biura Obsługi Klienta w branży zamocowań budowlanych

HAMARO firmie

  • Hutnicza 7, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HAMAR

Hutnicza 7

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami w Firmie (przyjmowanie zamówień, aktywna sprzedaż, ofertowanie)

  • sporządzanie dokumentacji handlowej według obowiązującej procedury

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • wykonywanie czynności administracyjno-biurowych

  • efektywna współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole

  • silna motywacja do pracy

  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • komunikatywność

To oferujemy

  • ambitną pracę w branży technicznej

  • pracę umożliwiającą poszerzanie doświadczeń i kwalifikacji w obszarze sprzedaży

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywujący system wynagrodzeń

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dogodna lokalizacja pracy

HAMAR

HAMAR sp.j. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnych zamocowań budowlanych. Od 25 lat sukcesywnie rozwijamy sprzedaż na rynku polskim i europejskim. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy szeroką ofertę produktów, których projektowanie i produkcja odbywa się z uwzględnieniem własnych doświadczeń i międzynarodowych standardów, a wysoka jakość i niezawodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami.

Globalny zasięg firmy, umożliwia zdobywanie i wymianę doświadczeń, które wykorzystujemy w naszej pracy. Działamy w sposób elastyczny oferując sprawdzone łączniki oraz proponujemy rozwiązania montażowe do indywidualnych projektów wykonawczych. Dostarczamy produkty zapewniające jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania według najwyższych europejskich standardów.

Przewiń do profilu firmy