Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży i e-commerce

AETERIE sp. z o.o.O firmie

  • Marynarska 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

AETERIE sp. z o.o.

Marynarska 14

Warszawa

Młoda, dynamicznie rozwijająca się marka odzieżowa poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej spółki
  • Realizacja działań sprzedażowych i rozwój sprzedaży w kanałach internetowych
  • Współpraca z zespołem marketingu, analiza wyników sprzadażowych i marketingowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Zarządzanie ofertą i opieka nad sklepem internetowym

Oczekujemy:

  • Znajmości narzędzi e-commerce, marketingu internetowego, Google Analytics, social media
  • Znajomości narzędzi CMS, ze szczególnym uwzględnieniem Wordpress i WooCommerce
  • Praktycznej znajomości programu MS Excel
  • Podstawowej znajomości programów graficznych
  • Znajomości jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Współpracę z młodą, dynamicznie rozwijającą się marką odzieżową, tworzoną przez doświadczonych przedsiębiorców i managerów
  • Możliwości rozwoju wraz z dynamicznym rozwojem firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczny system godzin pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżki pracownicze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy