Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i kluczowych klientów

W.S.O.P. Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie klientów i możliwości sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych

  • Sporządzanie ofert i propozycji handlowych

  • Monitorowanie i analiza rynku myjni samochodowych

  • Obserwacja i analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji

  • Wspieranie innych handlowców firmy w zakresie sprzedaży myjni samoobsługowych

  • Wspólnie z Zarządem i działem B+R kształtowanie polityki produktowej oraz oferty usług w branży myjni.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu kompleksowej obsługi naszych klientów

Nasze wymagania

  • Znasz standardy obsługi klienta i potrafisz skutecznie negocjować

  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą

  • Częste podróże nie są dla Ciebie przeszkodą

  • Jesteś osobą rzetelną i uczciwą

  • Cechujesz się umiejętnością słuchania oraz cierpliwością

  • Jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu

  • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe

  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Zapewniamy elastyczny czas pracy, tak byś mógł osiągać jak najlepsze wyniki w najlepszym dla Ciebie czasie

  • Poświęcamy dużo czasu i zaangażowania, by wdrożyć i przygotować naszych pracowników do wykonywania przez nich zadań

  • Dajemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, bo to leży w interesie nas wszystkich

  • Cenimy pomysły i kreatywne rozwiązania. Umożliwiamy pracownikom wniesienie własnego wkładu w rozwój produkowanych przez nas urządzeń.

Jesteśmy liderem rynku wyposażenia stacji diagnostycznych. Oferujemy kompleksowe wyposażenie: stacji kontroli pojazdów, serwisów autoryzowanych, warsztatów niezależnych oraz myjni. Jesteśmy producentem linii diagnostyczych CERTUS oraz myjni CLEANART. Tworzymy i rozwijamy nowe produkty. Jesteśmy kreatywni i zaangażowani w to, co robimy, dlatego robimy to dobrze.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Nasz dynamiczny rozwój skłania nas do ciągłego poszukiwania nowych osób, które wraz z nami będą chciały uczestniczyć w dalszym rozwoju Firmy.

Jeśli jesteś otwarty na naukę, nie boisz się zmian, masz pomysły, które chciałbyś wdrożyć w swojej pracy, lubisz samodzielność w działaniu - to praca właśnie dla Ciebie.