Specjalista ds. sprzedaży i kluczowych klientów

W.S.O.P. Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy liderem rynku wyposażenia stacji diagnostycznych. Oferujemy kompleksowe wyposażenie: stacji kontroli pojazdów, serwisów autoryzowanych, warsztatów niezależnych oraz myjni samochodowych. Jesteśmy producentem linii diagnostycznych CERTUS oraz myjni samoobsługowych CLEANART. Tworzymy i rozwijamy nowe produkty. Jesteśmy kreatywni i zaangażowani w to, co robimy, dlatego robimy to dobrze.

KOGO SZUKAMY ?
Ponieważ rozwijamy się aktywnie w segmencie myjni samochodowych poszukujemy specjalisty, który będzie chciał, wspólnie z nami rozwijać sprzedaż i promocję tego produktu. Poszukujemy kandydatów z terenu całego kraju.

JAKIE MAMY DLA CIEBIE ZADANIA?

  • Aktywne poszukiwanie klientów i możliwości sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • Sporządzanie ofert i propozycji handlowych
  • Monitorowanie i analiza rynku myjni samochodowych
  • Obserwacja i analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji
  • Wspieranie innych handlowców firmy w zakresie sprzedaży myjni samoobsługowych
  • Wspólnie z Zarządem i działem B+R kształtowanie polityki produktowej oraz oferty usług w branży myjni.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu kompleksowej obsługi naszych klientów.

  • Posiadasz doświadczenie i znajomość branży myjniowej
  • Jesteś pasjonatem swojej pracy
  • Jesteś osobą rzetelną i uczciwą
  • Znasz standardy obsługi klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Cechujesz się umiejętnością słuchania oraz cierpliwością
  • Jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu
  • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać  MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu
  • Częste podróże nie są dla Ciebie przeszkodą

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ ?

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Zapewniamy elastyczny czas pracy, tak byś mógł osiągać jak najlepsze wyniki w najlepszym dla Ciebie czasie
  • Poświęcamy dużo czasu i zaangażowania, by wdrożyć i przygotować naszych pracowników do wykonywania przez nich zadań
  • Dajemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, bo to leży w interesie nas wszystkich
  • Cenimy pomysły i kreatywne rozwiązania. Umożliwiamy pracownikom wniesienie własnego wkładu w rozwój produkowanych przez nas urządzeń.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy