Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

PF electronic Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca w branży automatyki przemysłowej oraz IT, szuka pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Realizacja zadań w procesie logistyki, prowadzenia magazynu oraz fakturowania,
  • Obsługa handlowa kontrahentów firmy
  • Utrzymywanie kontaktu i prowadzenie negocjacji z dostawcami oraz klientami
  • Realizacja zakupów na potrzeby prowadzonych projektów u kontrahentów krajowych i zagranicznych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • znajomość na poziomie średnim języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość branży i technologii IT
  • mile widziana znajomość programu Sage Symfonia, Enova
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet ubezpieczeń
  • pakiet szkoleń
  • imprezy integracyjne
  • telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy