Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

Hodowca Sp. z o.o.O firmie

  • Starogardzka 70
    Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hodowca Sp. z o.o.

Starogardzka 70

Straszyn (pow. gdański)

W związku z prężnym rozwojem, firma Hodowca Sp. z o.o. ze Straszyna zajmująca się wyposażeniem budynków inwentarskich, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  1. Praca stacjonarna w biurze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
  2. Sprzedaż towarów i usług.
  3. Kontaktowanie się z klientem, a w szczególności:
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów;
  • udzielanie informacji w zakresie oferty handlowej firmy - towary i usługi;
  • przygotowywanie ofert handlowych, kosztorysowanie;
  • uczestniczenie w wydarzeniach o charakterze promocyjnym, w szczególności imprez handlowych typu: targi, wystawy, dni otwarte, szkolenia, prezentacje.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe lub średnie ( mile widziane techniczne lub rolnicze)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języków obcych - j. angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Predyspozycje

komunikatywność, umiejętność budowania relacji z innymi, umiejętność negocjacji, nastawienie na klienta, dobre zarządzanie swoim czasem pracy, radzenie ze stresem i konfliktami, obowiązkowość, wiedza techniczna, poczucie humoru, kultura osobista.

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki,
  • dogodne godziny pracy,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalność,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ogłoszenie archiwalne