Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

Zymetric Sp. z o.o.O firmie

  • Okólna 45, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zymetric Sp. z o.o.

Okólna 45

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i wsparcie w realizacji planu sprzedażowego,

  • obsługa zamówień zagranicznych i krajowych oraz fakturowanie,

  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych,

  • organizacja transportów.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

  • samodzielność w działaniu,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość środowiska ERP i pakietu Office,

  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • dynamiczną pracę w rozwijającej się firmie,

  • miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy jednym z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji oraz wentylacji, ale przede wszystkim doświadczonym dystrybutorem urządzeń i rozwiązań HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, dostarczamy niezawodne systemy klimatyzacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy