Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

MPSystem Sp. z o.o.

7 4008 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na stanowisku Sales and Logistics Officer będzie wsparcie zespołu w zakupie, sprzedaży i dostawie materiałów opakowaniowych dla przemysłu spożywczego (import materiałów z Włoch i Holandii oraz eksport na Białoruś, Ukrainę, UE).

Siedziba firmy znajduję się w Warszawie.

Produkcja w Ostrówku.

Praca hybrydowa łączy w sobie pracę w biurze (Ostrówek) min. 1 dzień w tygodniu, oraz pracę w biurze w Warszawie. (Udostępniamy samochod służbowy na dojazd z/do domu do/z pracy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomia / logistyka / administracja

  • J. angielski na poziomie B2

  • J. polski i j. rosyjski na poziomie B2 lub native

  • Doświadczenie w sprzedaży / zakupach / logistyce

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami i klientami

  • Umiejętność pracy z liczbami i danymi

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)

To oferujemy

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • Pracę w godz. 9-18 od poniedziałku do piątku

  • Udostępnienie samochodu służbowego na dojazd pracownika z/do domu do/z pracy

O nas

MPSystem jest polską firmą działającą w branży opakowań dla przemysłu spożywczego. Zajmujemy się produkcją folii i worków termokurczliwych przeznaczonych do pakowania dojrzewających serów.