Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

PGP "BAZALT" SA - Zakład Prefabrykacji Betonowej Złotoryja

  • Przemysłowa 6, Złotoryja
    Złotoryja, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 6

Złotoryja

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprzedaży prefabrykatów betonowych, sporządzanie harmonogramów dostaw

  • Opracowywanie analiz i sprawozdań dotyczących sprzedaży

  • Całościowy nadzór i weryfikacja zgodności wszystkich dokumentów (zamówienia, faktury, faktury transportowe) związanych ze sprzedażą wyrobów betonowych

  • Organizowanie wywozu prefabrykatów betonowych transportem samochodowym oraz organizowanie rozładunku u klientów

  • Koordynacja planów produkcyjnych i sprzedażowych

  • Sporządzanie aktualnej i pełnej informacji o klientach

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i stałe pozyskiwanie nowych odbiorców

  • Udział w rozpatrywaniu i rozstrzyganiu reklamacji ilościowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Samodzielność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PGP BAZALT S.A. istnieje od 1985 roku. Zajmujemy się produkcją kruszyw oraz prefabrykatów betonowych dla potrzeb budownictwa w Polsce. Posiadamy cztery zakłady produkcyjne. Dostarczamy nasze wyroby na inwestycje infrastrukturalne i kubaturowe

w całej Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wszystkim Kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Miejsce pracy: Zakład Prefabrykacji Betonowej Złotoryja, ul. Przemysłowa 6, 59-500 Złotoryja.