Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Hotel Sadova ****O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hotel Sadova ****

Łąkowa 60

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrażaniu i realizacji strategii maksymalizujących przychody wszystkich działów operacyjnych hotelu.
  • Maksymalizacja sprzedaży imprez MICE (szkolenia, bankiety, konferencje).
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych.
  • Koordynację organizacji i przebiegu imprez MICE zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy działami hotelu a klientami.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i klientów wewnętrznych.
  • Utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi klientami hotelu.
  • Udział w spotkaniach branżowych.
  • Prowadzenie działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • Kreatywność i nieustannie poszukiwanie nowych możliwości, rozwiązań.
  • Pozytywne nastawienie do ludzi.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w branży hotelarskiej.
  • Nastawienie na osiąganie wymiernych celów.
  • Dyspozycyjność.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość innych języków europejskich.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach.
  • Dostęp do licznych szkoleń i konferencji.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Bardzo atrakcyjne miejsce pracy: unikalny design, doskonała lokalizacja, zaplecze konferencyjno – bankietowe, restauracja, pokoje o wysokim standardzie, basen.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Nowoczesny, świetnie położony Hotel **** w centrum Gdańska, poszukuje otwartych osób do współpracy w pozytywnie nastawionym i wspierającym zespole.

Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby współtworzyć nasz wyjątkowy zespół zapraszamy do aplikowania.

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu, Łąkowa 60, Gdańsk