Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

STUDIO 1:1O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój marki i budowanie sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, budowanie sieci odbiorców w kraju i za granicą

  • Efektywne utrzymywanie relacji handlowych, reprezentowanie Firmy podczas spotkań/wydarzeń branżowych

  • Tworzenie oraz wdrażanie skutecznych strategii marketingowych

  • Monitorowanie wydarzeń branży Design: targi, wystawy, konkursy

  • Kreatywne budowanie nowych kanałów sprzedaży, nawiązywanie kontaktów medialnych, prowadzenie kanałów social media, pozycjonowanie marki

  • Zapewnienie doskonałości operacyjnej w dziale Design, opracowanie planów działania oraz ich koordynacja

  • Kontrola zysków i rentowności biznesu

  • Raportowanie bieżących wyników pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość branży Design lub doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe o profilu handlowym lub marketingowym

  • Rozumienie procesów zarządzania marką i kategorią produktową

  • Znajomość podstawowych narzędzi marketingowych

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności w pracy

  • Kreatywność oraz własna inicjatywa w myśleniu i działaniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i bezpośredni wpływ na rozwój marki w Polsce i na rynkach międzynarodowych

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)

  • Stałe wynagrodzenie oraz systemy premiowe

  • Stabilne zatrudnienie (pełen etat) oraz możliwości rozwoju

  • Współpraca z młodym, kreatywnym zespołem projektantów, architektów i managerów.

  • Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne