Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Assel to jeden z największych polskich producentów na zlecenie (EMS) – produkujemy urządzenia elektroniczne i elektromechaniczne, wykorzystując najnowsze technologie oraz zaawansowane systemy informatyczne. W 2011 roku zdobyliśmy nagrodę „Super Pracodawcy Pomorza”. Po więcej informacji, zapraszamy na www.assel.pl.
    Miejsce pracy - Pruszcz Gdański koło Gdańska

    Obowiązki:

    • Poszukiwanie oraz kwalifikowanie lead’ów sprzedażowych zgodnie z polityką firmy
    • Praca głównie z rynkami zagranicznymi (Europa Zachodnia oraz Kraje Nordyckie)
    • Współtworzenie polityki marketingowej oraz aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży
    • Przygotowanie i redagowanie materiałów reklamowych oraz marketingowych
    • Organizacja działań promocyjnych wspierających sprzedaż
    • Spotkania z Klientami, prowadzenie telekonferencji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne lub techniczne)
    • Zainteresowanie technologią
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Świadomość biznesowa, dobra organizacja pracy
    • Dobra komunikacja, otwartość, konsekwencja w działaniu, aktywność
    • Mile widziana: znajomość programu PowerPoint
    • Mile widziana: znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • Pracę w ambitnym, twórczym i dynamicznym zespole
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o 35-letniej tradycji
    • Udział w ciekawych projektach dla Klientów międzynarodowych
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności
    • Możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport oraz ubezpieczenia grupowego
    • Dostęp do nowoczesnych technologii i systemów IT
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    tekst alternatywny
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Assel sp. z o.o zgadzasz się na przetwarzanie przez Assel sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest: Assel sp. z o.o, ul. Batalionów Chłopskich 1, 83-000 Pruszcz Gdański, email: [email protected], tel. +48587675900

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]