Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Powidz (pow. słupecki), Września, Gniezno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel MORAN **** SPA

    W związku z dynamicznym rozwojem, rozbudową hotelu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Gniezno (okolice), Września (okolice), Powidz (pow. słupecki)

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • podtrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z istniejącymi klientami
    • sprzedaż usług (konferencji, wydarzeń firmowych, przyjęć okolicznościowych i pikników rodzinnych) oraz kompleksowa ich koordynacja

    Wymagania:

    • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w hotelu 3*, 4*
    • doświadczenie w branży MICE będzie atutem
    • wiedza na temat technik sprzedaży oraz zasad obsługi klienta
    • znajomość języka angielskiego
    • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
    • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
    • samodzielność i kreatywność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
    • przyjazną atmosferę pracy w zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KJR Kormoran s.c. z siedzibą w Koninie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest KJR Kormoran s.c. z siedzibą w Koninie przy ul. Poznańska 82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.