Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Wawel Queen****

    Nowo powstający, elegancki, butikowy Hotel Wawel Queen**** usytuowany w ścisłym centrum Krakowa, tuż przy Wawelu zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA:

    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów biznesowych
    • tworzenie ofert, negocjacje cenowe, przygotowywanie kalkulacji i umów
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • realizacja wyznaczonych działań i budżetów sprzedażowych
    • opracowywanie i wdrażanie projektów marketingowych wpływających na wizerunek i budowanie świadomości marki
    • przygotowywanie we współpracy z zewnętrznymi agencjami materiałów komunikacyjnych, akcji marketingowych BTL/SocialMedia oraz kampanii dedykowanych
    • tworzenie i redagowanie komunikacji dedykowanej do mediów społecznościowych
    • współpracę z agencjami reklamowymi, agencjami online oraz innymi dostawcami
    • efektywną współpracę z zespołem oraz pozostałymi działami firmy

    WYMAGAMY:

    • kreatywności i pasji do wykonywanej pracy
    • zdolności w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • doświadczenia w branży hotelarskiej
    • doświadczenia w komunikacji marketingowej
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • znajomości narzędzi marketingowych
    • umiejętności redagowania tekstów marketingowych i promocyjnych
    • umiejętności sprzedażowych, komunikacyjnych i prezentacyjnych
    • wysokiej kultury osobistej
    • dużej dyspozycyjności i gotowości do elastycznego czasu pracy

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów
    • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
    • niezbędne narzędzia do codziennej pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.