Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Nadwiślańska 6

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opieka organizacyjna wydarzeń i imprez odbywających się w hotelu

  • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej

  • przygotowanie ofert, umów i realizacja sprzedaży

  • budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami

  • weryfikacja działań konkurencji

Nasze wymagania

  • chcesz rozwijać swoje umiejętności w kierunku marketingu i sprzedaży

  • jesteś osobą pełną energii, odważną, nastawioną na realizację celu

  • jesteś aktywny/a i poszukujesz nowych szans sprzedażowych

  • Twoim atutem jest otwartość na ludzi, potrafisz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta

  • posługujesz się narzędziami pakietu Office (przede wszystkim: Outlook, Excel, PowerPoint)

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

To oferujemy

  • będziesz oferował Kontrahentom usługi wysokiej jakości

  • jasne zasady współpracy

  • wpływanie na efekty swojej pracy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • wsparcie aktywności sportowej - Karta MultiSport

  • możliwość skorzystania z lunchu w miejscu pracy

  • miejsce pracy w centrum miasta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • posiłki dla pracowników

  • dodatki świąteczne

  • dodatek okolicznościowy (ślub, narodziny dziecka)

Choć pracujemy w 11 różnych miastach, w ramach sieci Qubus Hotel łączy nas jedno: troska o to, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Kontakt z Gośćmi to zetknięcie się z innymi kulturami, językami i zwyczajami. Dzięki temu możemy poczuć, że Hotel to cały świat w pigułce, a nasza praca nie jest nudna! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy Gościom usługi wysokiej jakości. Możemy to robić dzięki środowisku pracy, jakie tworzymy. W Qubus Hotel stawiamy m.in. na zaangażowanie i rozwój, a we wzajemnej współpracy kierujemy się zasadami Fair play.

Przewiń do profilu firmy