Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SZTK TAPS-Maciej Kowalski (www.taps.com.pl) specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu nowoczesnych foteli pasażerskich i innowacyjnych elementów wyposażenia wnętrz dla transportu zbiorowego; pracodawca o olbrzymim potencjale rozwojowym - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź
    Zakres obowiązków
    • wykonywanie działań związanych z bieżącą obsługą administracyjną zamówień i projektów, praca w programie ERP, ustalenia projektowe z Klientami, etc.,
    • współtworzenie strategii, definiowanie i współdecydowanie o narzędziach: sprzedażowych, marketingowych i projektowych,
    • aktywny udział w budowaniu i działaniach silnego, zmotywowanego zespołu sprzedażowo-marketingowego oraz zespołów projektowych,
    • analiza i współudział w doskonaleniu procesów i narzędzi mających na celu usprawnienie działania działu handlowego firmy.
    Wymagania
    • wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie (lub w trakcie ostatnich lat studiów) z marketingu, zarządzania, nowych technologii, zarządzania projektami,
    • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży i/lub marketingu i/lub w zespołach projektowych będzie dodatkowym atutem,
    • biegła znajomość j. niemieckiego. Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
    • duża kreatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
    • odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,
    • umiejętność planowania, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
    • umiejętność pracy pod presją czasu z dynamiką zmian w działaniach,
    • samodzielność, konsekwencja, zaangażowanie, silna motywacja do ciągłego rozwoju zawodowego i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
    • biegła znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy
    • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, posiadanych kompetencji i efektów pracy,
    • możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych,
    • dobrą atmosferę pracy,
    • możliwość bezpośredniej pracy z przedstawicielami firm krajowych i zagranicznych – liderów na rynkach transportu zbiorowego,
    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • aktywne uczestniczenie w procesie sprzedaży, projektach Klientów i działaniach marketingowych.
    Osoby zainteresowane proszone są o przekazanie aplikacji zawierającej
    CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę S.Z.T.K. Taps – Maciej Kowalski z siedzibą 94-247 Łódź ul. Borowa 4  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji  i przyszłych na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)