Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu nieruchomości

LV Development Sp. z o.o Sp. K O firmie

  • Stanisława Lema 32
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

LV Development Sp. z o.o Sp. K

Stanisława Lema 32

Kraków

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską zajmującą się przygotowywaniem i sprzedażą nieruchomości.

Poszukujemy osoby do pracy w Krakowie na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Fachowa i rzetelna obsługa klientów na wysokim poziomie, uprzejmość, bardzo dobra komunikacja z klientem, uśmiech
  • Sprzedaż nieruchomości
  • Marketing nieruchomości (facebook, instagram, portale branżowe, linkedin)
  • Wykonywanie planów sprzedaży i marketingu
  • Prezentacja nieruchomości

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu obrotu nieruchomościami
  • Mile widziane minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i stale udoskonalane umiejętności sprzedaży i marketingu nieruchomości
  • Znajomość rynku nieruchomości w Krakowie
  • Samodzielność, komunikatywność, skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Prace w pozytywnej, przyjemnej atmosferze wśród ambitnych osób
  • Wynagrodzenie wprost proporcjonalne do efektów sprzedaży
  • Pracę na terenie miasta Krakowa
  • Możliwość rozwoju i wzbogacenia doświadczenia zawodowego

Ogłoszenie archiwalne