Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu - Obsługa Inwestycji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
(Obsługa Inwestycji)
Miejsce pracy: Warszawa
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing produktów średnich i niskich napięć.

Zadania:

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów średnich i niskich napięć;
  • Współpraca z inwestorami, generalnymi wykonawcami, producentami rozdzielnic i biurami projektowymi;
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla produktów elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne lub pokrewne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość rynku inwestycyjnego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się