Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Biovena Sp. z o.o.

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi Klientami, przygotowywanie ofert, umów

  • Opracowywanie i aktualizowanie materiałów reklamowych dotyczących działalności firmy

  • Prowadzenie profilów firmy na portalach społecznościowych i zarządzanie promocją w tych mediach

  • Aktualizowanie strony internetowej firmy (aktualizacja treści, grafik itd.)

  • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych pracowników

  • Przygotowywanie planów i treści komunikacji Social Media

  • Zamówienia marketingowe wg potrzeb firmowych

  • Bieżące wsparcie administracyjne i inne zlecone zadania

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office

  • Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista

  • Umiejętności planowania, wyznaczania priorytetów i pracy w zespole

  • Pracowitość, dokładność oraz uprzejmość

Mile widziane

  • Obsługi systemów typu CMS, WordPress

  • Zainteresowanie tematyką medyczną

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Praca poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-16:00

Centra Medyczne i Przychodnie Biovena poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 127

Przewiń do profilu firmy