Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

PIENINY GRAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Szczawnica

    Szczawnica, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • działania sprzedażowe w segmentach MICE i Klienta indywidulanego (aktywna sprzedaż, przygotowywanie ofert, odpowiadanie na bieżące zapytania, negocjowanie umów, przygotowywanie dokumentów dla każdej realizacji, tworzenie agend i koordynacja realizacji od rozpoczęcia do zakończenia, rozliczanie kosztów, nadzór nad płatnościami)

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • prowadzenie baz Klientów

  • udział w targach i konferencjach branżowych

  • koordynacja działań związanych z pobytami Gości VIP

  • działania marketingowe (przygotowywanie i bieżąca aktualizacja materiałów promocyjnych i marketingowych, aktualizacja wpisów na portalach branżowych, działania w social mediach)

  • raportowanie (raporty dziennej aktywności, miesięczne raporty sprzedaży, raporty z działań konkurencji i sytuacji rynkowej)

Nasze wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe w branży HoReCa

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • umiejętność posługiwania się programami pakietu Office

  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

  • samodzielność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowy

  • benefity pracownicze (karta rabatowa)

  • możliwość budowania doświadczeń zawodowych w prężnie rozwijającej się Grupie

  • szkolenia i nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Pieniny SPA Resort (do tej pory znany jako: Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica) to nowoczesny górski kurort położony w stolicy Pienin - Szczawnicy. Rozbudowana oferta noclegowa obejmuje 5* i 3* hotele, wille i apartamenty. Wkrótce do użytku zostanie oddany Pieniny Grand o 4* standardzie.

Podczas pobytu Goście mogą korzystać z bogatej oferty zabiegów leczniczych, SPA & Wellness oraz wydarzeń kulturalnych, odbywających się w obiektach resortu. Do ich dyspozycji są również wchodzące w skład Pieniny Spa Resort restauracje, kawiarnie, pijalnia wód szczawiowych, stadnina koni, muzeum, galeria oraz lokalny butik.

Kurort prowadzi rodzina Mańkowskich. W swojej działalności, właściciele podkreślają holistyczne i indywidualne podejście do potrzeb Gości. Pomagają im oderwać się od intensywnego życia, wypocząć i zregenerować, by po powrocie mogli efektywniej realizować się w życiu zawodowym oraz prywatnym. Tworząc Pieniny Spa Resort, opierają się na regionalnym potencjale – w kurorcie dostrzegalna jest harmonia architektury z naturą oraz łączenie kameralnego klimatu z luksusowymi warunkami pobytu.

Poszukujemy ludzi nie bojących się ambitnych wyzwań i uczestniczenia w wyjątkowym przedsięwzięciu. Dla nas i dla Ciebie będzie to z pewnością droga do wspólnego sukcesu. Dołącz do naszego Zespołu i bądź częścią wspaniałej historii i nietuzinkowego projektu w szczawnickim kurorcie.

#biznestoludzie

Przewiń do profilu firmy