Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Copernicus Sp. z o.o.

    Copernicus sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się szczecińska firma hi-tech specjalizująca się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i komercjalizacji na całym świecie systemów podskórnego podawania leków (wstrzykiwaczy). Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

     Podstawowe zadania i obowiązki:

    • bieżąca analiza rynku produktów oferowanych przez firmę m.in. śledzenie trendów i nowości na rynku produktów medycznych
    • opracowanie i odpowiedzialność za realizację strategii marketingowo - sprzedażowej firmy
    • planowanie i realizacja planów marketingowo – promocyjnych firmy
    • przygotowywanie materiałów promocyjnych dla klientów
    • pozyskiwanie i utrzymanie relacji z klientami firmy
    • poszukiwanie możliwości pozyskiwania finansowania działań firmy w ramach funduszy publicznych i innych oferowanych przez instytucje otoczenia biznesu
    • planowanie i organizacja wybranych wydarzeń promocyjnych (targi, konferencje)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja własnej pracy
    • Dokładność, staranność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
    • Odpowiedzialność i sumienność
    • Umiejętność pracy pod presją oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność i pozytywne usposobienie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Mile widziana znajomość obsługi programów graficznych
    • Wykształcenie techniczne lub medyczne będzie dodatkowym atutuem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, działającej na rynkach międzynarodowych
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
    • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego
    • Pakiet socjalny
    • Kartę MultiSport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.