Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu usług IT - B2B

SMAPPS sp. z o.o.

  • Tytusa Chałubińskiego 9
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Tytusa Chałubińskiego 9

Warszawa

Nasza firma ma swoje początki w 2014, aktualnie siedziba firmy to Warszawa w Polsce. Specjalizujemy się w nowoczesnych aplikacjach biznesowych, rozwiązaniach chmurowych oraz technologiach Big Data. Posiadamy wieloletnie doświadczenia w biznesie (różne branże jak finanse, opieka zdrowotna, farmacja, produkcja, logistyka, energetyka) oraz w technologiach IT gwarantujących osiągniecie oczekiwanych wyników co do zakresu, czasu i budżetu.

Zadania:

  • Nawiązywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z klientami firmy,
  • Analizowanie rynku
  • Zarządzanie komunikacją online
  • Wdrażanie nowych pomysłów i działań wspierających sprzedaż.
  • Sporządzanie analiz, raportów oraz prezentacji podsumowujących prowadzone działania.
  • Pozyskiwanie i rozwój kontaktów z klientami biznesowymi na terenie Europy
  • Obsługa sprzedażowa Klientów biznesowych
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Poszerzanie bazy klientów,
  • Organizację i prowadzenie spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • Analizę potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru rozwiązań,

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1-C2
  • Dobra organizacja pracy - umiejętność planowania i koordynacji zadań
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prowadzenia negocjacji
  • Determinacja w osiąganiu celów
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientem,
  • Znajomości aplikacji biurowych i sprawnej obsługi komputera

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1-C2
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych
  • Znajomość branży informatycznej
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi

Oferujemy:

  • Praca zdalna,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Forma współpracy - umowa B2B, umowa zlecenie
  • Motywujący system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Ogłoszenie archiwalne