Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "MAX" Beata GronkiewiczO firmie

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "MAX" Beata Gronkiewicz

Kościuszki 18

Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych

  • sprzedaż bezpośrednia, współpraca z biurami turystycznymi

  • sprzedaż internetowa i komunikacja zewnętrzna

  • przygotowywanie ofert/prezentacji, pozyskiwanie nowych klientów

  • zarządzanie stroną www, social media, blogiem, wpisami/ wizytówkami na portalach i innymi kanałami sprzedaży

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • planowanie, koordynowanie i realizowanie kampanii reklamowych

  • opieka nad gośćmi, grupami, firmami

  • dbałość o wizerunek marki w internecie

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kat. B

  • łatwość tworzenia i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych

  • dyspozycyjność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie

  • znajomość nowoczesnych narzędzi i technik w obszarze marketingu online i social media

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • samodzielność