Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Specjalista

powstała jako jednoosobowa Spółka Gminy.
Podstawowym przedmiotem działalności Spółki
jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy

Główne zadania:

  • analiza rynku administrowania nieruchomościami
  • identyfikacja szans na sprzedaż usług
  • przygotowywanie strategii pozyskiwania nowego klienta
  • tworzenie, przekazywanie i przetwarzanie dokumentów handlowych(m.in. notatki, zapytania ofertowe skierowane do dostawców, specyfikacje, kalkulacje cen, cenniki, prezentacje, oferty wstępne i cenowe, umowy handlowe) w uzgodnieniu z przełożonymi
  • bieżące rejestrowanie wykonywanych czynności zmierzających do pozyskania Klienta w formie elektronicznych raportów handlowych,
  • promowanie Spółki poprzez udzielanie obecnym i potencjalnym Klientom rzetelnych i wyczerpujących informacji o przedmiocie i zakresie prowadzonej działalności, ofercie i cenniku,

Wymagania:

  • doświadczenie na rynku administrowania nieruchomościami,
  • wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
  • doskonała organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • znajomość programów biurowych (Excel – poziom podstawowy; Word, Power Point – poziom zaawansowany)
  • orientacja na wynik
  • prowadzenie polityki marketingowej firmy,
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,
  • wykształcenie minimum średnie,

Idealny kandydat:

  • posiada kontakty ze Wspólnotami Mieszkaniowymi i Deweloperami,
  • posiada doświadczenie w zakresie sprzedaży usług

Oferujemy:

  • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia oraz nielimitowany system prowizyjny
  • dużą samodzielność i możliwość kreowania strategii sprzedażowej,
  • wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne