Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

TAWO SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polska firma z 30-letnią tradycją na rynku.

Zakres obowiązków:

  • współpraca biznesowa z klientami firmy - prowadzenie korespondencji mailowej oraz rozmów telefonicznych - również z zagranicznymi kontrahentami,
  • przygotowywanie i uczestnictwo w targach i wystawach,
  • wyjazdy służbowe - odwiedzanie klientów, pozyskiwanie nowych, budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego (poziom min B2),
  • język rosyjski mile widziany,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia,
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • możliwość opieki medycznej Lux Med oraz ubezpieczenia grupowego PZU,
  • miłą i przyjazna atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie: 4500 - 6500 brutto, możliwość negocjacji.

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy